قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد | 09353132500 و 09199631325 می باشد. ( انجام پایان نامه ارزان ) ...

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد :

نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد دانشجویانی که نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد را یاد می گیرند، ابتدا یاد می گیرند که یک سؤال اصلی پایان نامه باید ارائه شود و سپس به آن پاسخ داده شود. پایان نامه کارشناسی ارشد برجسته ترین قطعه کار فارغ التحصیلی شما تا این مرحله خواهد بود، و یک سوال پایان نامه مربوط که ستون فقرات این کار را تشکیل می دهد، آن را از حالت عادی به مهم ارتقا می دهد.

بخش اول: انتخاب موضوع 1. در مورد آنچه به شما علاقه دارد فکر کنید. شما زمان زیادی را صرف کار روی این پروژه خواهید کرد، بنابراین ضروری است که موضوعی را انتخاب کنید که واقعاً به آن علاقه دارید، چیزی که پس از مدت کوتاهی از آن خسته نخواهید شد. سعی کنید در مورد موضوع مورد علاقه مطالعه خود فکر کنید – ممکن است یک نویسنده خاص، نظریه، دوره و غیره باشد. تصور کنید چگونه می توانید مطالعه آن موضوع را بیشتر کنید. اگر در فکر کردن به علایق تحصیلی خود مشکل دارید، ممکن است مقالاتی را که برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود نوشته اید مرور کنید و ببینید آیا موضوعی وجود دارد که تمایل دارید به سمت آن گرایش پیدا کنید. 2. سوال پایان نامه خود را انتخاب کنید. سوالات پایان نامه کارشناسی ارشد خود را با دقت در نظر بگیرید که تحقیقات و پاسخ های مهمی را برای اعضای جامعه آموزشی و مشتریان آنها ایجاد کند. در پایان نامه کارشناسی ارشد خود باید در ارائه کتبی ارائه شده برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد با قاطعیت و وضوح به سؤال پایان نامه پاسخ دهید. اطمینان حاصل کنید که سوال شما و پاسخ های ارائه شده محتوای اصلی را در اختیار بدنه تحقیقات موجود قرار می دهد. یک سوال عاقلانه همچنین تحقیقات را متمرکز، سازمان یافته و جالب نگه می دارد. 3. تحقیقات خود را انجام دهید. برای پاسخ به سؤال اصلی پایان نامه کارشناسی ارشد خود، باید تحقیقات لازم را انجام دهید. متون را بخوانید، آزمایش ها را انجام دهید، کاری را که برای پاسخ به سوال پایان نامه خود باید انجام دهید، انجام دهید. این به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا پروژه شما ارزش پیشبرد را دارد یا خیر، یا مشکلات ذاتی وجود دارد که ممکن است لازم باشد آنها را حل کنید. همچنین به شما کمک می کند اطلاعاتی را که برای حرکت به سمت مراحل بعدی نیاز دارید جمع آوری کنید.

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد :

بخش 2: انتخاب منابع و متون 1. بررسی ادبیات را کامل کنید. ادبیات و تحقیقات موجود در حال حاضر را که با پایان نامه کارشناسی ارشد شما مرتبط است، مرور کنید. این همچنین شامل ادبیات جدیدتر می شود که وضعیت تحقیق در مورد یک موضوع خاص را منعکس می کند. این بررسی ادبیات باید جامع باشد تا اطمینان حاصل شود که پایان نامه کارشناسی ارشد شما مهم است و اضافی نیست. مهم است که ایده پایان نامه شما اصلی و مرتبط باشد. برای اطمینان از این موضوع، باید از زمینه تحقیق خود، آنچه دیگران در مورد موضوع گفته اند و نظر کلی درباره موضوع خود آگاه باشید. در مورد اطلاعات پس زمینه در مورد موضوع خود و افراد درگیر در مطالب موجود، یادداشت برداری کنید. 2. منابع اولیه خود را انتخاب کنید. منابع اولیه آنهایی هستند که توسط شخصی که ایده/داستان/نظریه/آزمایش/غیره را خلق کرده نوشته شده است. آنها پایه واقعی مهمی هستند که در پایان نامه کارشناسی ارشد خود از آنها استفاده خواهید کرد. به عنوان مثال، توافقی بین دو طرف یا رمانی نوشته شده توسط ارنست همینگوی یا مقاله ای در مجله علمی که در آن نتایج جدید برای اولین بار مستند شده است، هر دو منبع اصلی محسوب می شوند. منبع اصلی، با این حال، کاملاً به سؤال تحقیق شما بستگی دارد. 3. منابع ثانویه خود را انتخاب کنید. منابع ثانویه منابعی هستند که در مورد منابع اولیه و مشکل پایان نامه شما نوشته شده اند. گنجاندن آنها در پایان نامه کارشناسی ارشد شما بسیار مهم است، زیرا باید نشان دهید که درک کاملی از زمینه انتقادی موضوع خود دارید و درک می کنید که دانشمندان بزرگ رشته شما در مورد موضوع چه می گویند. به عنوان مثال، کتابی در مورد توافق بین دو طرف نوشته شده است، کتابی درباره رمان ارنست همینگوی یا مقاله‌ای در مجله علمی که یافته‌های آزمایش شخص دیگری را بررسی می‌کند، هر دو منابع ثانویه محسوب می‌شوند. 4. نقل قول های خود را مدیریت کنید. بسته به رشته خود، ممکن است بیشتر تحقیقات خود را در فصل اولیه پایان نامه بارگذاری کنید، یا ممکن است منابعی را در کل سند بگنجانید. در هر صورت، احتمالاً باید بسیاری از نقل قول‌های مختلف را پیگیری کنید. شما باید در حین نوشتن، نقل قول های خود را پیگیری کنید، نه اینکه بعد از پایان نوشتن، آنها را اضافه کنید. از قالب استناد درون متنی متناسب با رشته خود استفاده کنید. رایج ترین فرمت ها شیکاگو، MLA یا سیستم پروس هستند. برای هر منبعی که در متن سند خود یا در پاورقی ذکر می کنید، یک مدخل مرجع ایجاد کنید. شما باید از یک نرم افزار مدیریت استناد مانند EndNote، Mendeley یا Zotero استفاده کنید. فقط اینها به شما امکان می دهند که نقل قول ها را در کلمه خود وارد کرده و منتقل کنید. برنامه پردازشگر است و به طور خودکار کتابشناسی را در پایان پایان نامه شما پر می کند.

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد :

ادامه مطلب
انجام پایان‌ نامه تبریز | انجام پایان‌ نامه دکتری کارشناسی ارشد رساله دکترا در تبریز

بخش 3: برنامه ریزی یک طرح کلی 1. شرایط لازم برای رشته/بخش خود را بدانید. پایان نامه کارشناسی ارشد انگلیسی الزامات متفاوتی دارد و از فرمت های متفاوتی نسبت به پایان نامه کارشناسی ارشد در شیمی استفاده می کند. دو نوع پایان نامه کارشناسی ارشد وجود دارد: کیفی. این نوع پایان نامه شامل تکمیل پروژه ای است که به نوعی اکتشافی، تحلیلی یا خلاقانه است. معمولاً دانشجویان علوم انسانی این نوع پایان نامه را تکمیل می کنند. اما در تاریخ، نوع دوم مطالعه نیز قابل استفاده است. کمی. این نوع پایان نامه شامل انجام آزمایش ها، اندازه گیری داده ها و ثبت نتایج است. دانشجویان علوم، جامعه شناسی و تاریخ معمولاً این نوع پایان نامه را تکمیل می کنند. 2. ایده پایان نامه خود را نادیده بگیرید. یک بیانیه واضح از سؤال اصلی پایان نامه ای که قصد دارید با تحقیق خود به آن پاسخ دهید، آماده کنید. اینکه بتوانید پایان نامه خود را به طور صریح و واضح بیان کنید مهم است. اگر برای بیان سوال مشکل دارید، ممکن است لازم باشد پروژه خود را به طور کلی بازنگری کنید. 3. یک طرح کلی تهیه کنید. طرح کلی برای شما مفید خواهد بود که “ببینید به کجا می روید” همانطور که در پروژه خود پیش می روید، اما همچنین به اعضای کمیته خود ایده ای در مورد آنچه می خواهید انجام دهید و چگونه برنامه ریزی می کنید ارائه دهید. 4. بدانید که چه چیزی را شامل شود. برای شرایط دقیق باید با دانشگاه خود چک کنید، اما اکثر پایان نامه های کارشناسی ارشد باید شامل موارد زیر باشد: من. صفحه عنوان ii صفحه امضا (با امضاهای تکمیل شده کمیته مشاوره شما – معمولاً در دفاع یا پس از تکمیل پروژه به دست می آید) III. فهرست مطالب (با شماره صفحات) IV مقدمه v. بدنه کاغذ vi. نتیجه vii. آثار مورد استناد یا کتابشناسی الف) منابع ب) آثار ثانویه viii.

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد :

هر ضمیمه یا یادداشت پایانی لازم بخش 4: حرکت در فرآیند نوشتن 1. برنامه ریزی کنید. یکی از رویکردهایی که برای بسیاری از افراد کارآمد است، استفاده از تقویم معکوس است، که در آن برنامه نوشتن خود را از تاریخ مقرر برنامه ریزی می کنید و به عقب کار می کنید. اگر می دانید چقدر زمان برای تکمیل پروژه دارید و آن را به بخش های قابل مدیریت با سررسیدهای فردی تقسیم می کنید (چه این سررسیدها صرفاً برای شما باشد یا برای رئیس کمیته شما نیز باشد)، احتمال کمتری وجود دارد که غرق در مقیاس پروژه شوید. 2. هر روز کمی بنویسید. نوشتن 30 صفحه تمام شده در دو هفته یک کار دلهره آور است، اما اگر هر روز 500 کلمه بنویسید، می توانید به راحتی به این ضرب الاجل برسید. سعی کنید ناامید نشوید و کار خود را به تعویق نیندازید زیرا در این صورت انباشته شده و غیرقابل کنترل می شود. 3. استراحت کنید. مهم است، به خصوص هنگام کار بر روی یک پروژه در مقیاس بزرگ، هر چند وقت یکبار به مغز خود استراحت دهید. شما نمی توانید 100٪ بدون از دست دادن کیفیت محتوا متمرکز و روی کار بمانید، و اگر به خودتان اجازه دهید برای چند روز از ایده های خود فاصله بگیرید، وقتی به کار خود بازگردید چشمان تازه ای به شما می دهد. اشتباهاتی را که قبلاً ندیده‌اید می‌بینید و به پاسخ‌های جدیدی می‌رسید که قبلاً نمی‌توانستید به آنها فکر کنید. 4. مقدمه خود را بنویسید. ممکن است متوجه شوید که پروپوزال پایان نامه شما یک نقطه پرش مفید برای نوشتن مقدمه شما است. ممکن است بخواهید بخش‌هایی از پروپوزال خود را برای شروع معرفی خود کپی و جای‌گذاری کنید، اما به یاد داشته باشید که تغییر ایده‌های خود با پیشرفت آنها اشکالی ندارد. ممکن است بخواهید مقدمه خود را در چندین مرحله در طول فرآیند نوشتن خود بازبینی و تجدید نظر کنید، شاید حتی هر بار که یک بخش یا فصل بزرگ را به پایان می رسانید. 5. مرور ادبیات را بگنجانید. اگر قبل از شروع پایان نامه از شما خواسته می شد که یک مرور ادبیات بنویسید، خبر خوب: شما قبلاً تقریباً یک فصل کامل را نوشته اید! مجدداً، ممکن است لازم باشد کار را تغییر شکل دهید و تجدید نظر کنید، و احتمالاً زمانی که کار خود را به جلو می‌برید، فرصتی برای اضافه کردن به بررسی پیدا خواهید کرد. اگر قبلاً مروری بر ادبیات نوشته نشده‌اید، وقت آن رسیده است که تحقیقات خود را انجام دهید! بررسی ادبیات اساساً خلاصه‌ای از تمام مطالعات موجود در مورد موضوع شما با نقل قول‌های مستقیم فراوان از منابع اولیه و ثانویه است که شما به آنها ارجاع می‌دهید. 6. کار خود را زمینه سازی کنید. پس از بررسی بورس تحصیلی موجود، باید توضیح دهید که چگونه کار شما به بورس تحصیلی موجود کمک می کند – به عبارت دیگر، توضیح می دهید که با کار خود چه چیزی را به این رشته اضافه می کنید. 7. پایان نامه خود را بنویسید. بقیه پایان نامه بر اساس رشته بسیار متفاوت است. یک پایان نامه مبتنی بر علم منابع ثانویه کمی را شامل می شود زیرا بقیه کار شما شامل توصیف و ارائه نتایج یک مطالعه است. از سوی دیگر، یک پایان نامه ادبی احتمالاً به استناد دانش ثانویه ادامه می دهد، زیرا تجزیه و تحلیل یا خواندن یک متن یا متون خاص را می سازد. 8. یک نتیجه گیری قدرتمند بنویسید. نتیجه گیری شما باید اهمیت این پایان نامه کارشناسی ارشد را برای جامعه موضوعی توضیح دهد و ممکن است مسیری را که محققان آینده ممکن است برای ادامه دادن اطلاعات مرتبط در مورد موضوع دنبال کنند، نشان دهد. 9. s را اضافه کنید.

قیمت انجام پایان نامه و نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد :

ادامه مطلب
آموزش نوشتن پروپوزال رشته مهندسی صنایع

اطلاعات تکمیلی حتماً نمودارها، نمودارها و شکل‌های مربوطه را در صورت لزوم وارد کنید. همچنین ممکن است لازم باشد ضمائمی را در پایان کار خود اضافه کنید که مطابق با کار شما باشد اما مماس با سؤال اصلی پایان نامه کارشناسی ارشد شما باشد. مطمئن شوید که تمام جنبه های کار شما بر اساس دستورالعمل های انتظارات سازمانی و انضباطی شما شکل می گیرد.

بخش 5: نهایی کردن پایان نامه شما 1. پیش نویس خود را با الزامات دانشگاه خود مقایسه کنید. الزامات قالب بندی پایان نامه ها و پایان نامه ها بسیار خسته کننده و پیچیده هستند. اطمینان حاصل کنید که مدارک شما با تمام الزامات ارائه شده توسط بخش شما، به طور کلی، و توسط رئیس کمیته شما، به طور خاص مطابقت دارد. بسیاری از دپارتمان ها یا برنامه ها یک الگوی سند برای پایان نامه ها و پایان نامه ها ارائه می دهند. اگر یکی از این موارد را دارید، ممکن است استفاده از چنین قالبی از ابتدای کار (به جای کپی و چسباندن نوشته خود در آن) ساده‌تر باشد. 2. برای صحت، کل پایان نامه را دوباره بخوانید. در صورت امکان، پس از پایان نوشتن، یک هفته یا بیشتر استراحت کنید و به مغز خود استراحت دهید. سپس، با چشمانی تازه به عقب برگردید تا هرگونه اشتباه گرامری یا غلط املایی را که ممکن است مرتکب شده باشید، پیدا کنید. هنگامی که در فرآیند نوشتن بسیار عمیق هستید، به راحتی می توانید به جای آنچه که در واقع نوشته اید، منظور خود را بخوانید. بنابراین مهم است که یک قدم به عقب بردارید تا بتوانید کار و نوشته خود را به طور مؤثرتری ارزیابی کنید. علاوه بر این، از یک همکار یا دوست قابل اعتماد که زبان مادری است، بخواهید که پایان نامه شما را بخواند تا به شما در یافتن هر گونه اشتباه دستوری/املایی/نقاط گذاری جزئی و اشتباهات املایی کمک کند. مطمئن شوید که سرقت ادبی انجام نمی دهید. هر آنچه را که می گویید یا ترجمه می کنید باید در پاورقی یا معادل آن در نظر گرفته شود. 3. تمام دستورالعمل های چاپ را مطابق با سیاست های بخش خود دنبال کنید. احتمالاً باید دو نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را برای دانشگاه خود و همچنین هر نسخه شخصی دیگری که ممکن است برای خود بخواهید چاپ کنید. مطمئن شوید که از این دستورالعمل ها پیروی می کنید تا از هرگونه شکست احتمالی در این مرحله نهایی جلوگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که متن تجویز شده مربوط به سرقت ادبی را که توسط Prüfungsamt ارائه شده است، وارد کنید.

 

برای انجام پایان نامه و انجام پایان نامه ارشد و دکترا کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات متنوع ما در انجام پایان نامه برخوردار شوید…
تلفن های مشاوره و تماس مشاوره در انجام پایان نامه :
09353132500 و 09199631325 می باشد. ( انجام پایان نامه ارزان )

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *