انجام پروژه Ansys | کاربرد نرم افزار AnSyS چیست ؟ | انجام پایان نامه دکتری ارشد

انجام پروژه Ansys | کاربرد نرم افزار AnSyS چیست ؟

انجام پروژه Ansys | کاربرد نرم افزار AnSyS چیست ؟

انجام پروژه Ansys

انجام پروژه انسیس (Ansys) یک نرم افزار فوق العاده برای تحلیل معادلات سیالات و تحلیل جامدات (نرم افزار رشته مکانیک) است که موسسه پایان نامه من با توجه به پژوهشگران توانایی که در این زمینه دارد، می تواند پروژه Ansys شما دانشجویان محترم را با بلاترین کیفیت و دقت انجام دهد.

پروژه Ansys

انجام پروژه Ansys نرم افزار رشته مکانیک و سایر رشته ها با قیمت بسیار مناسب صورت میگیرد. جهت سفارشی سازی پروژه خود روی دکمه زیر کلیک نمایید تا به فرم ثبت سفارش / استعلام قیمت منتقل شوید

ثبت سفارش

انجام پروژه ANSYS CFX

انجام پروژه ANSYS HFSS

انجام پروژه ANSYS Fluent

انجام پروژه ANSYS CFD-Flo

انجام پروژه ANSYS Maxwell

انجام پروژه ANSYS Structural

انجام پروژه ANSYS Mechanical

انجام پروژه ANSYS Multiphysics

ایده آنسیس برای اولین بار توسط جان سوانسون که در آزمایشگاه  فضانوردی و ستینگهاوس کار می کرد ، در دهه ۱۹۶۰ مطرح شد.در آن زمان، مهندسان، با دست به تجزیه و تحلیل عناصر محدود می پرداختند. وستینگهاوس با طراحی نرم افزار مهندسی جامع هدف،  ایده اسوانسون برای ساخت FEA به صورت خودکار را رد کرد، در نتیجه اسوانسون این شرکت را در سال ۱۹۶۹ ترک کرده و به تنهایی به ساخت این نرم افزار AnSys پرداخت. او در سال  ها بعدی ، نرم افزار Analysis Systems را طراحی کرده و در خانه کشاورزی خود در پیتسبورگ کار کرد.

ادامه مطلب
مشاوره چاپ مقاله | اکسپت مقاله علمی پژوهشی | اکسپت مقاله isi | چاپ مقاله

اسوانسون در زمان تعیین شده، نرم افزار اولیه Ansys  را روی کارتهای پانچ طراحی کرده و برای این کار از رایانه اصلی استفاده کرد. وستینگ هوس ، از اسوانسون  به عنوان مشاور استفاده کرد مشروط بر اینکه هر کد تهیه شده در راستای تولید نرم افزار Ansys باشد. در نتیجه وستینگ هوس‌ به عنوان اولین کاربر در زمینه Ansys مورد استفاده قرار می گیرد.

دوره های کوتاه مدت برای یادگیری نرم افزار ANSYS وجود دارند ، به صورتی که با شرکت در این دوره ها، می توانید مسائل مربوط به مکانیک جامد را حل کنید. برای حل مسائل مربوط به مکانیک جامد، باید از ماژول های یادگیری استفاده کنید که این مدل ها در این دوره آموزش داده می شوند، به گونه ای که هر کدام از این ماژول های یادگیری با کمک نرم افزار ANSYS، راهکار هایی را برای حل مسائل ارائه می کند. منطق استفاده از این ماژول ها نیز در این دوره آموزش داده می شود. از طریق حل مسائل به کمک این ماژول های یادگیری،می توانید به دانش خود را در این زمینه ارتقا بدهید. این بخش از یادگیری، از جمله فرآیند های مهم در استفاده از ماژول های یادگیری می باشد.  ماژول های یادگیری توسط برنامه های شبیه ساز مهندسی اسوانسون در دانشکده sibly ( مهندسی مکانیک و هوا فضا) در دانشگاه کرنل طراحی شده است. هدف از این شبیه سازی، ادغام شبیه ساز های رایانه محور در برنامه درسی مهندسی مکانیک می باشد.

برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری با ما در تماس باشید : 09199631325 و 09353132500

ادامه مطلب
انجام پایان‌ نامه شیراز | انجام پایان‌ نامه دکتری کارشناسی ارشد رساله دکترا در شیراز

آسان مقاله و ایزی تز دو حامی بزرگ سایت ما می باشند

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content selection is disabled!!