چاپ مقاله ISI دندان پزشکی | چاپ مقاله در رشته دندان پزشکی

چاپ مقاله ISI دندان پزشکی | چاپ مقاله در رشته دندان پزشکی

چاپ مقاله ISI دندان پزشکی

چاپ مقاله ISI دندان پزشکی | چاپ مقاله در رشته دندان پزشکی :

موسسه تحقیقاتی پایان نامه من و ایزی تز، ارائه دهنده خدمات مشاوره، پذیرش و چاپ مقاله ISI با بهره گیری از کارشناسان متخصص آماده همراهی دانشجویان برای چاپ مقاله ISI دندان پزشکی می باشد.

دندان پزشکی

دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود. یک فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی علاوه بر داشتن مهارت بالا، فن و تکنیک مورد نیاز برای درمان بیماری های دهان و دندان، باید علم لازم برای این کار را داشته باشد و بر دروس دوره تحصیل تسلط داشته باشد. در رشته دندانپزشکی علاوه بر درمان بیماری های دهان و دندان به مواردی همچون حفظ زیبایی از طریق اقدامات ترمیمی و ارتودنسی نیز پرداخته می شود.

موقعیت شغلی دندان پزشکی

فارغ‌التحصیلان این رشته علاوه بر کار در بخش دولتی مثل بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی می‌توانند پس از انجام خدمات قانونی به کار در بخش خصوصی نیز مشغول شوند، به عبارتی می‌توانند در کلینیک ها و یا مطب های شخصی فعالیت کنند.

چاپ مقاله ISI دندان پزشکی

دانشجویان دندان پزشکی برای استفاده از  امتیازات پژوهشی، نیازمند ارائه و چاپ مقاله به ویژه مقاله ISI هستند می دانیم که مقالاتی که در مجلات ISI به چاپ می رسند به مقالات ISI معروف اند. سایت موسسه تامسون رویترز هر ساله لیست این مجلات را منتشر می کند که این مجلات خود به دو گروه ایمپکت دار و بدون ایمپکت تقسیم می شوند و هرکدام ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. اخذ پذیرش مقاله در مجلات ISI نیازمند دقت، آگاهی و مهارت زیادی است و چون بسیاری از محققان تجربه کافی در این زمینه ندارند احتمال پذیرش مقاله کاهش می یابد به همین دلیل محققان تمایل دارند بعد از نگارش مقاله برای ارسال و اخذ پذیرش مقاله از موسسات قابل اعتماد کمک بگیرند تا بتوانند در بازه زمانی مطلوب و با بهترین کیفیت مقاله خود را در مجلات ISI به چاپ برسانند. موسسه پایان نامه من و ایزی تز با سابقه چندین ساله در این زمینه شما را در گرفتن پذیرش و چاپ مقاله تان همراهی می کند.

ادامه مطلب
روش نوشتن یک پایان نامه عالی

ارسال و داوری مقاله ISI دندان پزشکی

ارسال مقاله به مجلات ISI به دو صورت انجام می شود که در حال حاضر اکثر مجلات ارسال الکترونیکی را که امن تر و سریع است ترجیح می دهند.در بررسی اولیه مقاله توسط سردبیر مجله ممکن این مقاله شما به سرعت پذیرفته شود که این اتفاق زمانی می افتد که موضوع مقاله شما جدید و جالب باشد. بعد از بررسی اولیه مقاله برای ارزیابی تخصصی توسط داوران ارسال می شود که در این مرحله کیفیت مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

وضعیت مقاله ISI دندان پزشکی پس از داوری

پس از داوری مقاله، نویسندگان ایمیلی از طرف مجله دریافت می کنند که وضعیت مقاله را در چند حالت مشخص می کند.

  • اکسپت برای چاپ
  • اکسپت برای چاپ پس از اصلاحات جزئی
  • اکسپت برای چاپ پس از اصلاحات کلی
  • بررسی مجدد احتمالی برای چاپ پس از اصلاحات اساسی
  • بررسی احتمالی برای چاپ در قالب نامه به سردبیر یا گزارش کوتاه
  • ریجکت
  • اصلاح و بازبینی مقاله

پس از بررسی، در صورتی که مقاله نیاز به اصلاح و بازبینی داشته باشد نویسندگان باید تمامی موارد اصلاحی را مطابق با نظر داوران در بازه ی زمانی مشخص ویرایش نمایند. همانطور که اشاره شد این ایرادات ممکن است به صورت جزئی یا اصلاحات کلی باشد.

پذیرش و چاپ مقاله ISI دندان پزشکی

در این مرحله پس از دریافت پذیرش معمولا ویرایش نهایی انجام می شود که شامل غلط های املایی، علائم نگارشی، روان سازی جملات، رفع ابهامات و… است.  در برخی مجلات ISI، برطرف نمودن ایرادات از طرف دفتر سردبیر به ویراستار فنی ارجاع می شود. پس از این مرحله، نسخه آماده برای چاپ مقاله در اختیارتان قرار می گیرد تا برای آخرین بار بررسی و آن را تأیید کنید.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه در ساوه | انجام پایان نامه در محلات و دلیجان | انجام پایان نامه در شارند و خمین

برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری با ما در تماس باشید : 09199631325 و 09353132500

آسان مقاله و ایزی تز دو حامی بزرگ سایت ما می باشند

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *