پاداش چاپ مقالات در دانشگاه های ایران چیست ؟ | انجام پایان نامه دکتری ارشد

پاداش چاپ مقالات در دانشگاه های ایران چیست ؟

پاداش چاپ مقالات در دانشگاه های ایران چیست ؟

پاداش چاپ مقالات در دانشگاه های ایران چیست ؟

پاداش چاپ مقالات در دانشگاه های ایران چیست ؟ :

دانشجویان ، پژوهشگران و اساتید دانشگاه امروزه به دنبال چاپ مقالات در مجلات معتبر هستند. دلایل مختلفی هم در این زمینه دارند که بیشتر شامل افزایش سابقه علمی و پژوهشی، قوی تر نمودن رزومه و مواردی از این دست می باشد. اما نکته ای که ممکن بسیاری از اهالی دانشگاه به خصوص دانشجویان از آن بی اطلاع باشند، پاداشی است که هر دانشگاه بابت مقاله ای که شما چاپ کرده اید به شما پرداخت می کند.

پاداش چاپ مقالات در دانشگاه های ایران

دانشگاه های ایران برای اینکه روند تحقیقات علمی و پژوهش های اعضا و دانشجویان خود را افزایش دهند و به جهت تشویق بیشتر افراد، مبالغی را به عنوان پاداش برای مقالات چاپ شده در نظر گرفته اند که به پژوهشگران و افرادی که مقالات را به دانشگاه ارایه دهند این پاداش ها پرداخت می گردد. این کار علاوه بر تشویق دانشجویان و اهالی دانشگاه به تحقیق و علم سازی  به عنوان کمکی ناچیز به محققان در نظر گرفته شده است که متاسفانه تعداد زیادی از دانشجویان از این موضوع بی خبر هستند و به ان دقت نمی کنند و ممکن است از این تسهیلات نتوانند استفاده کنند.

پاداش مقالات و میزان آن از هر دانشگاه به دانشگاه دیگر با یکدیگر فرق دارد و هر دانشگاه بر اساس بودجه و سیاست های مالی خود مبلغی جداگانه ای را برای مقالات معتبر چاپ شده اختصاص داده اند. نحوه تعیین این پاداش ها و مقدار  و همچنین قوانین و مقررات آن در هردانشگاه  در سندی به نام “شيوه‌نامه‌ي اعطاي تسهيلات تشويقي به مقالات منتشر شده در مجلات معتبر” تنظیم شده که به دانشجویان توصیه می کنیم این اساسنامه را از دانشگاه خود دریافت کنند و بندها و ماده های آن را به دقت بخوانند تا بتوانند از این پاداش های درنظر گرفته شده استفاده کنند.

ادامه مطلب
جلسه دفاع پاورپوینت | چگونه برای جلسه دفاع پاورپوینت آماده کنیم؟

نوع مقاله، مجله ای که در آن به چاپ رسیده است و جایگاه فرد در جمع نویسندگان از مواردی است که میزان مبلغ دریافتی نویسنده مقاله را تعیین می کنند که هر کدام به دقت در اساسنامه پاداش مقالات دانشگاه ها معرفی و توضیح داده شده است. بسیاری از دانشگاه ها برای معرفی دانشگاه و نحوه نوشتن نام خود در مقالات قوانینی را وضع کرده اند که اگر این موارد در مقاله رعایت نشده باشند، پاداش برای آن مقاله در نظر گرفته نخواهد شد. بدین سبب توصیه می کنیم که قبل از تنظیم مقاله خود حتما این اساسنامه را از دانشگاه مطبوعه خود دریافت کنید و موارد خواسته شده و بندهای آن را  در قاله خود رعایت کنید تا بتوانید از پاداش در نظر گرفته شده استفاده کنید.

برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری با ما در تماس باشید

آسان مقاله و ایزی تز دو حامی بزرگ سایت ما می باشند

09199631325 و 09353132500

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content selection is disabled!!