هزینه چاپ مقاله isc | مزایای چاپ  مقاله در ژورنال ISC | انجام پایان نامه دکتری ارشد

هزینه چاپ مقاله isc | مزایای چاپ  مقاله در ژورنال ISC

هزینه چاپ مقاله isc | مزایای چاپ مقاله در ژورنال ISC

هزینه چاپ مقاله isc

هزینه چاپ مقاله isc | مزایای چاپ مقاله در ژورنال ISC :

مجلات داخلی isc جز معتبر ترین و امتیاز آورترین مجلات میباشند که چاپ مقاله در این مجلات نیاز به پرداخت هزینه دارد برای چاپ مقالات خود در این مجلات میتوانید از طریق موسسه پایان نامه من و ایزی تز اقدام فرمایید.

یکی از مجلات بسیار معتبر ایرانی که با نام این مجلات به خوبی آشنا هستید مجلات isc میباشند.چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد و امتیازات زیادی را برای نویسنده در پی دارد.این مجلات از لحاظ اعتبار در سطح مجلات isi میباشند و تنها تفاوتی که با هم دارند در این است که این مقالات چون به زبان فارسی میباشند فقط در داخل کشور اعتبار دارند و اعتبار این مجلات در حد بین المللی نمیباشند.اگر هدف شما از چاپ مقاله استفاده از امتیازات آن در داخل کشور میباشد مجلات isc مناسبترین انتخاب شما میباشد.

مقالات ISC

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) یک سیستم اطلاع رسانی علمی میباشد که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر مبنای معیارهای علم سنجی معتبر می باشد. ایران با تولید ISC، بعد از ایالات متحده که 60 سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده است. هم اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) در دنیای انتشارات به خصوص در مورد نشریات، صورت می پذیرد. در حقیقت، ISC می کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد و هم اکنون با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از انتشارات فارسی، به خصوص مجلات علمی، در تحلیل محتوایی، ارزیابی مجلات و رتبه بندی مؤسسات علمی، نویسندگان و مجلات در سطح ملی موفقیت‌هایی کسب کرده است. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه گزاری شده‌اند، آن دسته از فراورده‌های علمی که توسط ISC تولید می شوند برابر با فراورده‌های تولید شده توسط ISI می باشند.

ادامه مطلب
چاپ مقاله isc با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت در ایران

مزایای چاپ  مقاله در ژورنال ISC عبارت است از:

  • افزایش اعتبار علمی پژوهشگر
  • پذیرش آسان در مقطع دکتری
  • هزینه کمتر نسبت به چاپ در مجلات ISI
  • داوری  آسان و پذیرش سریع نسبت به مجلات ISI
  • افزایش حقوق و مزایای شغلی

در صورت تمایل به چاپ مقاله در مجلات isc داخلی میتوانید از طریق موسسه پایان نامه من و ایزی تز اقدام فرمایید در موسسه پایان نامه من و ایزی تز همه مراحل برای چاپ و پذیرش مقاله در مجلات isc در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام میپذیرد.همچنین در موسسه پایان نامه من و ایزی تز همه اقدامات مورد نیاز برای چاپ و پذیرش مقالات isc به صورت صد در صد تضمینی انجام میشود و بنابر این نیازی نیست که نگران کیفیت چاپ مقاله باشید.هزینه های چاپ مقالات isc تا حد امکان در این موسسه کاهش داده شده است و با توجه به متغیر بودن هزینه های ارزی میتوانید برای اطلاع درست از هزینه های چاپ مقاله isc از طریق راههای ارتباطی زیر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.

مراحل چاپ مقاله isc در موسسه پایان نامه من و ایزی تز

  • کارشناسان ما سریعا به درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما میخواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.
  • با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.
  • شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.
  • سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.
  • پس از سابمیت ، یووزر – پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند، در اختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته پیگیری های لازم را برای چاپ سریع مقاله ، انجام خواهد داد.
ادامه مطلب
رساله دکتری چیست و چه تفاوتی با پایان نامه کارشناسی ارشد دارد؟

برای ثبت و پیگیری سفارش خود در موسسه پایان نامه من و ایزی تز میتوانید از طریق راههای ارتباطی آنلاین با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیازتان را اخذ نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه از طریق راههای ارتباطی آنلاین زیر میباشد میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری با ما در تماس باشید : 09199631325 و 09353132500

آسان مقاله و ایزی تز دو حامی بزرگ سایت ما می باشند

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content selection is disabled!!