انجام پایان نامه در ایران | انجام پایان نامه در تهران | موسسات نگارش پایان نامه در تهران

انجام پایان نامه در ایران | انجام پایان نامه در تهران | موسسات نگارش پایان نامه در تهران

انجام پایان نامه در ایران | انجام پایان نامه در ایران | موسسات نگارش پایان نامه در تهران

انجام پایان نامه در ایران

موسسه انجام پایان نامه در ایران یکی از کسب و کارهای شناخته شده برای دانشجویان است. به دلیل اینکه دانشگاه ها و دولت دانشجویان را حمایت نمی کنند، این موسسات روز به روز در حال رشد هستند. موسسه پایان نامه من یکی از این موسسات است که به دانشجویان در این امر کمک می کند.
در سراسر دنیا موسساتی وجود دارند که به دانشجویان در انجام پروژه هایشان کمک می کنند و بسته به وضعیت آموزشی هر کشور تعداد این موسسات می تواند بیشتر از سایر نقاط باشد.

انجام پایان نامه در تهران

انجام پایان نامه در تهران و سایر پروژه های دانشجویی مخصوصا در ایران از لحاظ هزینه به صرفه است، دلیل آن این است که هزینه ها در کشورهایی مثل ایران بسیار پایین است و یک پایان نامه دکتری که در اروپا با صفحه ای ۴۵ دلار قابل انجام است، در کشور ایران با هزینه ۴۰۰ دلار الی ۱۰۰۰ دلار به طور کامل قابل انجام است.
نگارش پایان نامه فرایندی زمانبر و حوصله سر بری است و دانشجویان بایستی به صورت روزانه ساعت ها وقت بگذارند تا پایان نامه خود را تکمیل نمایند، علاوه بر این با هر بار مراجعه به دانشگاه، اساتید ویرایش های جدیدی را از دانشجو می خواهند تا اعمال نماید؛ دنبال کردن چنین فرآیندی برای دانشجویانی که همزمان با تحصیل مشغول کار هستند بسیار مشکل است و ممکن است زیان هایی را نیز به وی وارد نماید، از این رو می توان به چنین موسساتی به عنوان یک راه حل نگاه کرد.

بسته به اعتبار موسسه و شناختی که از موسسه پیدا می کنید می توانید به آن موسسه قلبا اعتماد کنید و کار خود را به آن بسپارید. ممکن است برخی از موسسات نتوانند کار شما را به موقع یا با کیفیتی که مد نظر شماست، کار را به شما تحویل دهند، از این رو بهتر است با موسسه پیش از سفارش مکاتبه یا مکالمه تلفنی داشته باشید و با پرسیدن سوالاتی درباره نحوه انجام کار از میزان تسلط و توانایی موسسه و پژوهشگران آن اطمینان حاصل نمایید.

پاسخ کوتاه: خیر، اما اینکه دانشگاه یا سیستم آموزشی کشور شما به گونه ای باشد که دانشجویان ناچار شوند در انجام پایان نامه به موسسات مراجعه کنند کاملا غیر اخلاقی است و این حق مسلم هر دانشجو است که از موسسات یا پژوهشگران دیگر برای انجام کار خود کمک بگیرد زیرا از دانشگاه و اساتید خود قطع امید کرده است.

موسساتی در ایران وجود دارند که به انجام پروژه های دانشجویی اعم از پایان نامه، پروپوزال و غیره مشغول هستند. برخی از آنها مانند شرکت پایان نامه من دارای وب سایت هستند که شما می توانید از هر کشوری کار خود را سفارش دهید و در در طی زمان تعیین شده کار خود را تحویل بگیرید. برای پرداخت هزینه می توانید از طریق پی پال یا ارز دیجیتال نیز اقدام نمایید

چنین موسساتی رازدار شما خواهند بود و در قبال کاری که برای شما انجام می دهند پول دریافت خواهند کرد. شما در صورت تمایل می توانید از ذکر نام یا شماره دانشجویی خودداری نمایید. تجربه نشان داده است که چنین موسساتی برای حفظ اعتبار خود اغلب حافظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی دانشجویان هستند.

اکثر دانشگاه ها به نرم افزار بررسی مشابهت (Plagiarism checker) مجهز هستند و کاری که دانشجویان به اساتید تحویل می دهند توسط چنین سیستم هایی بررسی می شود و در صورت اورجینال نبودن کار شما مورد قبول واقع نخواهد شد، به شما دانشجویان توصیه می شود در هنگام سفارش چنین موضوعی را با موسسه در میان بگذارید. برخی از موسسات اورجینال بودن و یکتا بودن کار را برای شما تضمین می کنند یا حتی کار را همراه با گزارش سیمیلاریتی به شما تحویل خواهند داد.

موسسه پایان نامه من یک موسسه فعال و حرفه ای در زمینه انجام پروژه های دانشجویی در خاورمیانه است و اکثر مشتریان این موسسه دانشجویان ایرانی و عرب زبانی هستند که در کشورهای اروپایی و آمریکایی مشغول به تحصیل هستند. این موسسه از محدود موسساتی است که با ساختار پایان نامه دانشگاه های مختلف آشنایی دارد و پژوهشگران این موسسه در دانشگاه های مختلف دنیا از قبیل دانشگاه بریستول، توکیو، اوهایو، سن دیگو و غیره مشغول تحصیل یا تدریس هستند.

ادامه مطلب
انجام پایان‌ نامه کرج | انجام پایان‌ نامه دکتری کارشناسی ارشد رساله دکترا در کرج

 

برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری با ما در تماس باشید : 09199631325 و 09353132500

آسان مقاله و ایزی تز دو حامی بزرگ سایت ما می باشند

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content selection is disabled!!