آموزش انجام پایان نامه اقتصاد

آموزش انجام پایان نامه اقتصاد

آموزش انجام پایان نامه اقتصاد

آموزش انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد آخرین مرحله یک دوره تحصیلات دانشگاهی است که نگارش باکیفیت آن اهمیت به‌سزایی دارد. انجام پایان‌نامه اقتصاد حرفه‌ای و کاربردی نشان‌دهنده سطح دانش و آگاهی دانشجو و میزان تسلط و مهارت وی در تجزیه و تحلیل موضوعات علمی در رشته اقتصاد است. بدیهی است برای دستیابی به این منظور، مطالعه همه‌جانبه و جامع پیرامون موضوع پایان‌نامه و البته داشتن پشتکار و استفاده از تجارب استادان و مشاوران متخصص لازم و ضروری است.

اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد به گرایش علوم اقتصادی شامل زیرگرایش‌های توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی، برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی، اقتصاد انرژی، اقتصاد و تجارت الکترونیک، اقتصاد نظری و…، گرایش اقتصاد نفت و گاز با زیرگرایش‌های تجارت نفت و گاز، نهادها و سیاست‌های بین‌الملل در نفت و گاز و… و گرایش اقتصاد کشاورزی با زیرگرایش‌های سیاست و توسعه کشاورزی، اقتصاد تولید و مدیریت واحدهای کشاورزی و… تقسیم می‌شود. همچنین اقتصاد در دوره دکتری شامل گرایش‌های اقتصاد (اقتصاد سلامت)، حسابداری، مدیریت قراردادهای بین‌المللی نفت و گاز، اقتصاد نفت و گاز (بازارها و مالیه نفت و گاز و نیز حقوق و قراردادهای نفت و گاز) و علوم اقتصادی (اقتصاد بیمه، اقتصادسنجی، اقتصاد پولی، توسعه اقتصادی و…) می‌شود.

خدمات موسسه پایان نامه ارزان  برای مشاوره انجام پایان نامه

· مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی

·  رساله نویسی و پروپوزال نویسی

· آموزش انجام مقاله نویسی

ادامه مطلب
 تجزیه و تحلیل آماری در پایان نامه چه اهمیتی دارد؟

· چاپ کتاب

· ترجمه مقالات به انگلیسی

·  مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

·  مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

·  تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

همان‌طور که می‌دانید، انجام پایان نامه جامع، جذاب و قوی بسیار سخت و زمان‌بر است. از طرفی، اقتصاد از رشته‌های پرطرفداری است که امروزه بازار کار گسترده و بسیار پررونقی دارد؛ چراکه یک اقتصاددان زبده با قدرت تحلیل و ذهن فعالش می‌تواند با ارائه راهکارهای کارآمد و جدید در حل مشکلات اقتصادی جامعه بسیار اثرگذار باشد. با توجه به رقبای قوی و پرتعداد در بازار کار این رشته پویا و محبوب و تاثیر انجام پایان‌نامه اقتصاد در آینده شغلی دانشجویان، لازم است برای اطمینان از موفقیت تلاشی مضاعف داشت و بهتر است در این مسیر و برای نگارش پایان نامه از تجارب مشاوران حرفه‌ای و استادان متخصص این رشته استفاده کرد.

چرا مشاوره پایان نامه اقتصاد پایان نامه ارزان را انتخاب کنیم؟

مشاوره گرفتن از استادان و متخصصان مجرب در موفقیت دانشجویان برای انجام پایان‌نامه اقتصاد موثر است و احتمال این‌که استادان دانشگاه به طور دائم و شبانه‌روزی در دسترس باشند، کم است، زیرا اغلب مشغله امور آموزشی و تحقیقاتی بسیاری دارند و فرصت کافی ندارند، اما موسسه  با همکاری بهترین مشاوران رشته اقتصاد و گرایش‌های آن همراه دائمی دانشجویان تا رسیدن به نتیجه مطلوب و کسب نمره عالی در جلسه دفاع آن‌هاست و این خلا را با بهترین و جامع‌ترین خدمات پر کرده است.

ادامه مطلب
آشنایی  Q1 تا Q4 در رتبه بندی ژورنال ها 

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه  سال‌هاست با کمک مشاوران متخصص و پژوهشگران و استادان باتجربه و مسئولیت‌پذیر مشتاقانه آماده ارائه مشاوره و کمک به دانشجویان در تمام مراحل انجام پایان‌نامه اقتصاد است و با دقت و متعهدانه همراه و همگام شماست.

سرعت عمل و دقت

تحویل به‌موقع پایان‌نامه بستگی به سرعت عمل دانشجو دارد، اما مشاوران  با تکیه بر تجربیات ارزشمندشان  و با برنامه زمان‌بندی دقیق همواره به این نکته توجه ویژه دارند. استادان خبره ما  برای حفظ کیفیت پایان‌نامه  فاکتور سرعت عمل را با دقت، ریزبینی و نکته‌سنجی توام می‌کنند تا خطا و دوباره‌کاری اتفاق نیفتد.

آینده تحصیلی و شغلی

انجام پایان نامه اقتصاد باکیفیت و جامع در کسب نمره عالی موثر است و به تبع آن در تضمین آینده شغلی افراد اثر مثبت می‌گذارد، به‌ویژه در سازمان‌های بزرگ و شرکت‌های دولتی مانند بخش‌های مختلف وزارت اقتصاد، وزارت صنایع، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، گمرک، سازمان بورس، مرکز آمار و…

یادآوری می‌کنیم که نگارش پایان‌نامه قوی به استخراج و چاپ مقاله ISI نیز بسیار کمک خواهد کرد.

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد

برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد ملزم به رعایت اصول و دستورالعمل‌های استانداردی هستیم و مراحلی باید طی شود تا نتیجه کار رضایت‌بخش و کامل باشد. ما در این قسمت روال کار را به طور اجمالی توضیح می‌دهیم.

ادامه مطلب
چاپ مقاله isc با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت در ایران

انتخاب موضوع

انتخاب موضوع نخستین گام در انجام پایان‌نامه اقتصاد است. دانشجویان باید با دقت و حوصله موضوعات پایان‌نامه‌های اقتصاد پیشین را کاملا بررسی و به طور دقیق ارزیابی کنند و بر اساس علاقه و توانمندی‌های‌شان موضوعی مناسب را انتخاب کنند. علاقه داشتن به موضوع در امنیت روانی و آرامش دانشجویان اقتصاد بسیار مهم و اثرگذار است. همچنین دانشجویان باید موضوعی را انتخاب کنند که جدید و به‌روز، جذاب و کاربردی باشد. گفتنی است شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر رشته اقتصاد نیز به ایده‌پردازی و خلاقیت دانشجویان کمک می‌کند و آن‌ها را با زاویه دید استادان دانشگاه آشنا می‌کند.

برای انجام پایان نامه و انجام پایان نامه ارشد و دکترا کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات متنوع ما در انجام پایان نامه برخوردار شوید…
تلفن های مشاوره و تماس مشاوره در انجام پایان نامه :
09353132500 و 09199631325 می باشد. ( انجام پایان نامه ارزان )

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *