انجام پایان نامه مدیریت | آموزش پایان نامه نویسی مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت | آموزش پایان نامه نویسی مدیریت

آموزش انجام پایان نامه مدیریت یکی از خدمات پژوهشی و تضمینی پژوهشگران و اساتید رشته مدیریت در آکادمی ایزی تز می باشد. در این بخش تلاش شده تا با پایان نامه نویسی مدیریت و نحوه انجام رساله دکتری مدیریت بیشتر آشنا شوید.

پایان نامه نویسی مدیریت

رشته مدیریت به دلیل گستردگی زیر شاخه ها و زیرمجموعه هایش، سبب شده است تا آکادمی پژوهشی ایزی تز روی این مسئله تاکید داشته باشد که در تمامی گرایش های مدیریتی از قبیل مالی، مدیریت بیمه، مدیریت دولتی، بازرگانی، MBA، مدیریت IT، اجرایی، صنعتی، مدیریت آموزشی، مدیریت تکنولژی، خدمات بهداشت، استراتژی، مدیریت رسانه، آینده پژوهی، مدیریت حقوق و… متخصصین و پژوهشگران خود را با دقت و سختگیری گزینش نموده و قبل از همکاری با این پژوهشگران، رزومه و فعالیت های آن بزرگواران را بررسی می نماید.

انجام پایان نامه و رساله مدیریت نیازمند دانستن و آگاهی از ساختار کار است. باید طرح کلی داشته باشید. تصاویر و جداول مورد نیاز را آماده کنید. باید بتوانید اصول و روش کار خود را توضیح دهید. سپس به توضیح داده های خود بپردازید. و در نهایت از داده ها نتیجه گیری کنید.

انتخاب موضوع برای انجام پایان نامه مدیریت ارشد، اصولا مسیر و رویکردی متفاوت از رساله دکترای مدیریت دارد. موضوع انجام پایان نامه ارشد مدیریت هدفی کاربردی را دنبال می کند اما موضوع انجام رساله دکتری مدیریت هدفی بنیادی دارد.

همچنین دانشجویان دوره ارشد رشته مدیریت برای انجام پایان نامه عموما از روش های توصیفی و پیمایشی و کمی استفاده می کنند اما در دوره دکتری مدیریت روش ها تلفیقی هستند و نوع تحقیق نیز کمی – کیفی و همراه با مدلسازی خواهد بود.

یک دانشجوی مدیریت برای انتخاب موضوع پایان نامه و رساله خود لازم است از اولوییت های پژوهشی سازمان های بزرگ و موسسات پژوهشی استفاده کند. قسمت مصاحبه و تحلیل محتوا قسمت اساسی و مهم پایان نامه های مدیریت به خصوص در مقطع دکتری تخصصی می باشد با این تفاوت که در مقطع دکتری بخش مدلسازی نیز به عنوان قسمت اساسی کار به آن اضافه میگردد.

همکاران ما در حیطه انجام پایان نامه مدیریت (در گرایش های مختلف آن) با سابقه درخشان و بسیار مجرب مشغول فعالیت هستند و همواره موضوعات جدید و به روز را در رشته های مدیریتی به دانشجویان پیشنهاد داده و مشاوره و راهنمایی در انتخاب موضوع جدید و به روز و روش انجام کار، طراحی پرسشنامه و انجام تحلیل دیتاها از جمله خدمات متخصصان رشته های مربوط به مدیریت در آکادمی ایزی تز می باشد.

اساتید و پژوهشگران رشته مدیریت که در حال حاضر با آکادمی ایزی تز در حال همکاری می باشند غالبا فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر در داخل و خارج از کشور هستند و آکادمی ایزی تز به منظور حسن انجام وظیفه از این اساتید ضمانت کار دریافت نموده است.

برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری با ما در تماس باشید

آسان مقاله و ایزی تز دو حامی بزرگ سایت ما می باشند

09199631325 و 09353132500