انتخاب یک موسسه خوب برای انجام رساله دکتری

انتخاب یک موسسه خوب برای انجام رساله دکتری

انتخاب یک موسسه خوب برای انجام رساله دکتری

 بهترین انتخاب یک موسسه خوب برای انجام رساله دکتری

انجام رساله دکتری پروژه‌ای طولانی و سخت است که برعکس پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد در پایان دوره تحصیلی انجام نمی‌شود و باید در طول دوره دکتری به آن پرداخته و کم‌کم ایده‌پردازی و کامل شود. بر این اساس، بدیهی است که کمک و مشاوره گرفتن در انجام آن امری ضروری است و بسیاری از دانشجویان سراغ موسسه مشاوره انجام رساله دکتری می‌روند و پیدا کردن یک موسسه انجام رساله دکتری معتبر و حرفه‌ای یکی از دغدغه‌های‌شان می‌شود؛ مشاوره تخصصی و درست در همه مراحل انجام رساله دکتری بسیار ضروری است، چراکه یک نکته غلط یا راهنمایی اشتباه کل رساله را دچار مشکل می‌کند و موجب اتلاف زمان و انرژی دانشجو می‌شود. بنابراین ما در این مطلب سعی کردیم ویژگی‌های مهم و اصلی یک موسسه مشاوره انجام رساله دکتری خوب و معتبر را بیان کنیم و نکات ضروری را توضیح دهیم تا هر دانشجویی با خواندن آن‌ها راحت‌تر و ساده‌تر بتواند بهترین و مناسب‌ترین موسسه انجام تز دکتری را انتخاب کند و مطمئن‌تر و سریع‌تر به انجام دادن رساله‌اش بپردازد.

بد نیست برای آشنایی و تسلط بیشتر بر قواعد و اصول نگارش رساله‌تان، پس از مطالعه این متن، مطلب پنج نکته ضروری که در انجام رساله دکتری باید بدانید و همچنین مطلب بسیار مهم ده نکته ضروری برای انتخاب موضوع پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری را در همین سایت بخوانید.

نکات مهم پیش از انتخاب موسسه مشاوره انجام رساله دکتری

پیش از انتخاب یک موسسه مشاوره انجام رساله دکتری خوب و کارآمد باید به نکاتی مهم برای آشنایی مقدماتی با موسسات توجه کنید که عبارت‌اند از:

امکان ارتباط تلفنی: پیش از انتخاب قطعی و عقد قرارداد با هر موسسه از کارشناسان آن موسسه، ارتباط کنفرانسی تلفنی با استاد مشاورتان را درخواست کنید. برقراری ارتباط با استاد به شما کمک می‌کند میزان تسلط مشاورتان را بسنجید و از انتخاب موسسه اطمینان پیدا کنید، اما اگر به هر دلیلی موسسه از برقراری ارتباط تلفنی خودداری کرد، بهتر است از عقد قرارداد با آن‌ها بپرهیزید و بیشتر تحقیق کنید.

پاسخگویی و پیگیری: به کیفیت پاسخگو بودن موسسه و همچنین پیگیری کارشناسان آن دقت کنید، اگر خدمات‌شان را در کمترین زمان ممکن و محترمانه و مناسب ارائه نمی‌کنند، از انتخاب آن صرفنظر کنید.

بررسی محتوای سایت: به سایت موسسه مراجعه کنید و مطالب آن را مطالعه کنید. کیفیت محتوای مقالات سایت می‌تواند نشان‌دهنده سطح علمی آن موسسه باشد. همچنین تاریخ انتشار مطالب قدمت آن موسسه را آشکار می‌کند. بنابراین از این گزینه استفاده کنید، گرچه نباید فقط به این مورد اکتفا کرد و لازم است موارد دیگر را حتما بررسی کنید.

پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه مقاله پرکاربردترین وبسایت‌های دانشجویی در همین سایت با وبسایت‌های قوی و معتبر آشنا شوید و در انجام دادن پروژه نگارش رساله‌تان از آن‌ها استفاده کنید.

ویژگی‌های یک موسسه مشاوره انجام رساله دکتری خوب

به طور کلی یک موسسه مشاوره انجام رساله دکتری خوب باید از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

معتبر بودن: دقت کنید سراغ موسساتی بروید که نام‌شان در اداره ثبت تایید شده باشد، در غیر این صورت آن موسسه قابل اعتماد نیست. یکی از نشانه‌های موسسات غیرمعتبر این است که با مشتریان‌شان قرارداد نمی‌بندند و شماره حساب شخصی برای واریز هزینه‌های انجام مشاوره به مشتریان می‌دهند. فراموش نکنید که یک موسسه مشاوره انجام رساله دکتری معتبر حتما قابل دسترسی است، مکان مشخصی دارد، مدیرعامل مشخصی دارد، نام معینی دارد و با نام‌های مختلف فعالیت نمی‌کند.

ادامه مطلب
آشنایی  Q1 تا Q4 در رتبه بندی ژورنال ها 

باسابقه و باتجربه بودن: قدمت و اصالت یه موسسه در زمینه انجام مشاوره رساله دکتری در یقین حاصل کردن شما برای تحویل کاری باکیفیت و خوب بسیار موثر است. موسسه‌ای که دانشجویان پیشین آن موفق به کسب نمرات بالا و فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه‌های معتبر شده‌اند، این اطمینان قلبی را به شما می‌دهد که نتیجه پروژه شما نیز موفقیت‌آمیز خواهد بود.

معقول بودن قیمت‌ها: بدیهی است که موسسات با قیمت‌های نجومی یا قیمت‌های پایین غیرمعمول قابل اعتماد نیستند. قیمت‌های بالا الزاما نشانه کیفیت خوب کار هیچ موسسه‌ای نیست، اما قیمت‌های خیلی پایین هم ارائه خدمات ضعیف را محتمل می‌کند. البته شما می‌توانید از روند پرداخت مرحله‌ای و قسطی استفاده کنید تا مشکلی برای‌تان پیش نیاید.

اولویت‌دهی به علم: دقت کنید که اولویت موسسه مشاوره انجام کار علمی و ارزشمند و کمک به ارتقای سطح علمی کشور باشد و همچنین ارزش‌گذاری آن موسسه متناسب ‌با خدمات مختلف‌شان تعیین شده باشد. لازم به یادآوری است که موسسه نباید پیش از انعقاد قرارداد به هیچ عنوان از شما مبلغی اخذ کند.

روند آموزشی پیوسته داشتن: روند آموزشی یک موسسه انجام رساله دکتری معتبر حتما پیوسته و بدون گسستگی است و با ایجاد وقفه‌های بی‌دلیل در این پروسه مهم خللی وارد نمی‌کند.

ارائه برنامه زمان‌بندی دقیق، مسئولیت‌پذیر بودن و تحویل به‌موقع پروژه: ممکن است موسساتی که اعتبار ندارند، با بهانه‌های مختلفی مانند اصلاحات دوباره پروژه را به تاخیر بیندازند و درخواست مبالغی مازاد بر قرارداد توافق‌شده از شما طلب کنند، به همین دلیل در انتخاب موسسه معتبر دقت کنید و زمان‌بندی دقیق و ضمانت تحویل به‌موقع پروژه را از آن‌ها بگیرید.

داشتن تعهد کاری و ارائه تضمین کار: موسساتی که متعهد و از کیفیت خدمات خود مطمئن باشند، به راحتی به شما تضمین می‌دهند که پروژه را به‌موقع و باکیفیت ارائه خواهند داد و حتی برای اطمینان مشتریان متعهد می‌شوند که در صورت عمل برخلاف قراردادشان همه مبلغ یا درصد زیادی از آن را بازمی‌گردانند.

توجه به شرایط دانشجو و پاسخگو بودن به‌موقع و سریع: یک موسسه انجام تز دکتری خوب هرگز از پاسخ دادن درست، کامل و به‌موقع به مراجعانش غافل نمی‌شود و پشتیبانی دائم دارد. بسیاری از این موسسات حتی امکان ارائه آموزش غیرحضوری برای مشتریان‌شان را فراهم می‌کنند و کاملا به‌روز و پویا هستند.

پیگیری مداوم و موثر: چنانچه موسسه‌ای از پیگیری به‌موقع قراردادهایش طفره رفت، در معتبر بودن آن شک کنید.

داشتن کارشناسان حرفه‌ای و استادان برتر: با صحبت کردن با استادان و کارشناسان موسسه به دقت بررسی کنید که سطح علمی آن‌ها بالا باشد و با طرح سوالات اختصاصی درباره رساله‌تان مطمئن شوید که آن‌ها از عهده ارائه مشاوره‌ای جامع و خوب به شما برمی‌آیند. فراموش نکنید این سنجش باید پیش از عقد قراردادتان با موسسه انجام شود. پس حتما با ارتباط تلفنی یا برگزاری جلسه‌ای حضوری با استاد و مشاور تز خود از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

ادامه مطلب
انجام انگیزه نامه | نوشتن انگیزه نامه با قیمت مناسب | قیمت نگارش انگیزه نامه (SOP)

داشتن کیفیت بالا در ارائه خدمات جامع و رعایت استانداردها: معمولا موسسات معتبر حرفه‌ای همه رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی را پوشش می‌دهند و در تمام زمینه‌ها تجربه و تبحر دارند. همچنین آن‌ها خدماتی جامع و باکیفیت ارائه می‌دهند و از استانداردها و قوانین دانشگاه‌ها کاملا آگاه و به آن‌ها پایبندند.

داشتن سایت قوی: نداشتن سایت فعال و به‌روز از یک موسسه معتبر و خوب بعید است، چون وبسایت، ویترین هر موسسه‌ای را تشکیل می‌دهد و نمایانگر سطح علمی و تخصصی یک مجموعه است.

انتخاب یک موسسه مشاوره انجام رساله دکتری خوب و حرفه‌ای گرچه مستلزم صرف زمان باارزش شماست، در نهایت، به حصول نتیجه‌ای دلخواه، باکیفیت و قوی می‌ارزد. پس با صبر و حوصله تحقیق کنید و گزینه مناسب را بیابید تا از مشاوره‌ای ارزشمند و کاربردی بهره‌مند شوید.

خدمات موسسه پایان نامه ارزان

موسسه پایان نامه ارزان مفتخر است طی سال‌های طولانی در ارائه مشاوره‌های تخصصی، کاملا حرفه‌ای، به‌روز و البته کاربردی و موثر به دانشجویان در تمام مراحل انجام رساله دکتری از هیچ خدمتی فروگذار نکرده و رضایت فارغ‌التحصیلان از نتایج به دست آمده و کسب نمرات عالی آن‌ها مایه افتخار موسسه و همه کارشناسان و استادان زبده و برتر پایان نامه ارزان است. موسسه پایان نامه ارزان همراهی شما تا رسیدن به مقصد را رسالت و وظیفه خود می-داند و در ارائه خدمات علمی به دانشجویان و پژوهشگران برای ارتقای سطح علمی کشور همواره پیشگام است.

ما در موسسه پایان نامه ارزان با کمک گرفتن از اساتید برتر دانشگاهی، قیمت و کیفیت انجام کار را تضمین می‌کنیم. خدمات موسسه شامل تمامی موارد از انتخاب موضوع، نوشتن پروپوزال، مشاوره انجام پایان نامه، استخراج مقاله از پایان نامه، نوشتن مقاله، پذیرش و چاپ مقاله ISI و بسیاری خدمات دیگر را شامل میشود.

در صورتی که مایل به دریافت خدمات مشاوره رایگان پایان نامه ارزان هستید می توانید در ساعات کاری از طریق شماره‌های تماس وبسایت با ما تماس بگیرید. شما همچنین می‌توانید با پر کردن فرم بالای صفحه، اطلاعات خود را در اختیار همکاران ما قرار دهید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای انجام پایان نامه و انجام پایان نامه ارشد و دکترا کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات متنوع ما در انجام پایان نامه برخوردار شوید…
تلفن های مشاوره و تماس مشاوره در انجام پایان نامه :
09353132500 و 09199631325 می باشد. ( انجام پایان نامه ارزان )

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *